تاثیر تکنولوژی در صنعت گردشگری

17 ژوئن 2021 7 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

در دنیای امروز که عصر اطلاعات نامیده می شود، اهمیت تکنولوژی و استفاده از آن بر کسی پوشیده نیست. در همین لحظه که مقاله ما را از چارتکس بلاگ می خوانید، شما یک دستگاه تکنولوژی پیشرفته در جیب و یا در کیف شخصی خود دارید!!! بله منظور گوشی همراه شماست که با استفاده از آن می توانید بیشتر کارهای روزمره خود را مدیریت کنید. مثلا قبض های خود را پرداخت کنید و یا حتی از سوپر مارکت محل خود خرید کنید. تکنولوژی بر تمام صنایع تاثیر شگرف و غیر قابل چشم پوشی داشته است. باید گفت پیشرفت تکنولوژی صنعت گردشگری را نیز زیر و رو کرده است. فرض کنید شما قصد انجام یک سفر داخلی و رزرو هتل در شهر مقصد خود دارید، در چند سال اخیر شما باید به نزدیک ترین آژانس مسافرتی مراجعه می کردید و کلیه ی این کار ها را با مشورت و گفتمان با کانتر مربوطه انجام می دادید. اما در عصر حاضر و با پیشرفت شگرف صنعت گردشگری و بدون نیاز به حضور فیزیکی و تنها با استفاده از گوشی همراه خود، حال از طریق وب سایت ها و یا با استفاده از اپلیکیشن ها می توانید کلیه این امور را خود به راحتی انجام دهید.

صنعت گردشگری

همان طور که گفته شد امروزه با پیشرفت‌ هایی که در زمینه ‌ی تکنولوژی گوشی‌ های همراه به وجود آمده، به طور کلی زندگی شخصی همه افراد را به میزان زیادی تحت تاثیر خود قرار داده است. دنیای گردشگری نیز از این قاعده جدا نیست. تکنولوژی این امکان را به آژانس های مسافرتی داده تا بتوانند هر جای دنیا فعالیت داشته باشند و برای مسافران این امکان را فراهم نموده است تا برنامه ‌ی سفر خود را به راحتی تغییر دهند. گوشی‌ های همراه جدید درحال حاضر بسیار پرکاربرد هستند و سفر کردن را بسیار راحت کرده ‌است. این دگرگونی نیز کاملا بر پایه‌ ی اپلیکیشن و اینترنت است، تا دسترسی مسافران به کلیه خدمات گردشگری با کیفیت ‌تر باشد. گستردگی اینترنت با سرعت بالایی که دارد این امکان را به آژانس ‌های مسافرتی می‌دهد که در کم ترین زمان یک مسافرت را برنامه‌ ریزی کنند یا تغییر بدهند. تاثیر تکنولوژی بر صنعت گردشگری غیر قابل اندازه‌گیری است و همچنین هزینه ‌های سفر را بسیار کاهش داده و اکثر کارهای غیر ممکن را ممکن ساخته است.

خدمات گردشگری با طراح سیستم رزرواسیون آنلاین چارتکس

امروزه کسب و کارهای مبتنی بر وب برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود، به نرم افزارهای مبتنی بر وب سرویس‌ها روی آورده اند. کسب و کارهایی مانند رزرو بلیط قطار، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و… نمونه هایی از خدمات گردشگری هستند که بر پایه وب سرویس ها در صنعت گردشگری پیاده سازی شده اند. شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید

برچسب ها : , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.