تاثیر تولید محتوا در سئوی سایت

تاثیر تولید محتوا در سئوی وب سایت

02 ژوئن 2021 8 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

آیا می دانید محتوای سایتتان چه تاثیری در میزان درآمد شما دارد؟ آیا دوست دارید که با تولید محتوای مناسب میلیاردر شوید؟ در این مقاله به بررسی این که تولید محتوا چیست و سئو چیست و چه تاثیری بر کسب و کار و رتبه ی سایت دارد می پردازیم. پس با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

امروزه همه یا بیشتر کسب و کار ها از مدل سنتی خود خارج شده و شکل مدرن یا دیجیتال مارکتینگ به خود گرفته است. برای این که از قافله عقب نمانیم باید ابتدا برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی نماییم، اما این به تنهایی کافی نیست باید به رشد و پیشرفت وب سایت خود نیز توجه نماییم. همان گونه که کاشتن یک نهال به تنهایی کافی نیست و برای رشد و نمو باید به آن آب و کود داد و در معرض نور خورشید قرار داد. هر وب سایتی برای بهتر شدن و کسب رتبه بهتر در موتور جستجوگر گوگل نیاز به تولید محتوای منظم و هدفمند دارد. اما تولید محتوا چیست و سئو چیست و سئو کار کیست ؟؟؟

تولید محتوا چیست ؟

منظور از تولید محتوا یا تولید محتوای متنی در واقع نوشتن مقالات در وبلاگ یک وب سایت می باشد. مقالاتی که تمام استاندارد ها و اصول مقاله را اعم از نگارشی و محتوایی رعایت نموده باشد و دارای مطالب مفید و مطابق با موضوع مقاله باشد. برای این کار نیاز داریم که متخصص نوشتن باشیم یعنی به نوشتن و اصول و قواعد نوشتن مسلط باشیم. قاعدتا این کار با تمرین و تکرار زیاد و همچنین مطالعه زیاد و البته اندکی استعداد محال نخواهد بود.

سئو چیست ؟ سئو کار کیست ؟

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. البته اشتباه نشود، سئو به معناي دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌ هاي غير اخلاقي نيست بلکه یک حرفه ی کاملا تکنیکال می باشد. سئو به بهبود دیده شدن و ارتباط وب سايت ‌ها در نتايج جستجوي موتور های جستجو کمک می کند. سئو فرآيند ساده ‌اي نيست که به راحتي پياده ‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم ‌هاي رتبه ‌بندي خود غير قابل پيش ‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندس سئو یا سئو کار به روز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است. سئوی سایت توسط سئو کار انجام می شود.

محتوای خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش آید که با تنها با تولید محتوا می توان بهترین رتبه موتور جستجو گر را کسب نمود باید گفت این نگرش اشتباه است و کامل نیست زیرا محتوا همه چیز سئو نیست، اما تاثیر محتوا در سئو را نمی توان نادیده گرفت مهم ترین تاثیر را در کسب رتبه دارد. محتوای وب سایت یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در بهینه سازی و افزایش رتبه ی سئو می‎باشد. به هر میزان که محتوای سایت جذاب تر و با کیفیت تر باشد، وب سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت. اگر محتوایی وجود نداشته باشد، صفحه ای نیز برای کسب رتبه وجود نخواهد داشت. در واقع محتوا نقش زیادی بر بهینه سازی وب سایت دارد زیرا موتور های جستجو بر کیفیت محتوا تأکید زیادی دارند. بنابراین اگر طراحان و مدیران سایت ‎ها‎ اصول بیان شده در راهنمای سئو را دنبال کنند به هیچ عنوان اصالت و کیفیت محتوای آن ها توسط موتور های جستجو زیر سوال نمی رود. الگوریتم های گوگل همواره در حال به روز رسانی با هدف ارائه اطلاعات مرتبط هستند. تاثیر محتوا در سئو را می توان با فاکتور هایی مشخص کرد که عبارتند از :

 • وجود اطلاعات ارزشمند نسبت به سایت رقبا
 • صحت محتوا
 • کیفیت محتوا
 • جذابیت محتوا
 • استفاده نکردن از محتوای تکراری
 • لینک سازی در محتوا
 • لینک دادن به صفحات اصلی
 • محتوای معتبر و قابل استناد
 • تیتر های جذاب
 • کلمات کلیدی هوشمندانه
 • استفاده از تکنیک لینک سازی داخلی و خارجی

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید

برچسب ها : , , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.