درباره وب سرویس ها

27 مه 2021 8 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

وب سرویس چیست ؟ آیا تاکنون نام وب سرویس به گوشتان خورده است؟ در زندگی روزمره برای همه ی ما پیش آمده است که از وب سرویس ها استفاده کنیم بی آن که متوجه این امر باشیم یا بی آن که بدانیم این امکانات وب سرویس ها هستند. در صنعت گردشگری در نظر بگیرید شما قصد مسافرت دارید و با جستجوی یک مسیر پروازی اولین سایت مورد نظر خود را انتخاب می کنید و برای مسیر رفت و برگشت خود بلیط هواپیما رزرو می کنید و سپس از طریق همان وب سایت برای رزرو هتل در مقصد اقدام می نمایید. در این حالت شما از چندین وب سرویس استفاده کرده اید. در رزرو بلیط هواپیما در مسیر رفت و برگشت از وب سرویس هواپیما، در رزرو هتل از وب سرویس هتل استفاده نمودید. تیم حرفه ای چارتکس در صنعت گردشگری به طراحی سایت و پیاده سازی انواع وب سرویس ها اعم از، وب سرویس پرواز، وب سرویس اتوبوس، وب سرویس قطار و وب سرویس بیمه و … پرداخته است. برای آشنایی بیشتر با وب سرویس ها با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

وب سرویس چیست ؟

در حالت کلی وب سرویس یک سرویس نرم افزاری تحت وب است که برای برقراری ارتباط بین دو دستگاه در شبکه استفاده می شود. اساس کار وب سرویس ها بر پایه دریافت و تولید پیام بنیان گذاری شده است. به این صورت که آن ها منتظر می مانند که کلاینت ها به آن ها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت ها به آن ها پاسخ می دهند . وب سرویس ها به زبان برنامه نویسی و سیستم عامل وابستگی ندارند و با هر سیستمی می توان با آن ها ارتباط برقرار کرد. در صنعت گردشگری این تکنولوژی در قالب رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، رزرو بلیط قطار و … مورد استفاده قرار گرفته است. بدین صورت که ارائه دهندگان وب سرویس با دریافت ضمانت نامه و وضع قوانین خاصی با آژانس های مسافرتی قرارداد بسته و به آن ها دسترسی استفاده از خدمات خود بر روی سایتشان را می دهند. بدین ترتیب امکان رزرو خدمات وب سرویس بر روی سایت آژانس مسافرتی مربوطه وجود خواهد داشت. پلتفرم چارتکس این امکان را فراهم آورده است تا خدمات وب سرویس های مختلف پرواز، هتل، بیمه و … در کنار خدمات چارتری و گارانتی آژانس های مسافرتی به صورت آنلاین به فروش برسد.

خدمات گردشگری با طراح سیستم رزرواسیون آنلاین… چارتکس

امروزه کسب و کارهای مبتنی بر وب برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود، به نرم افزارهای مبتنی بر وب سرویس‌ها روی آورده اند. کسب و کارهایی مانند رزرو بلیط قطار، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و… نمونه هایی از خدماتی هستند که بر پایه وب سرویس ها در صنعت گردشگری پیاده سازی شده اند. شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.