ایرانگردی

فایده و اهمیت ایرانگردی

07 ژوئن 2021 8 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

فایده و اهمیت ایرانگردی چیست؟ پاسخ به همین کوتاهی است ، به درک درستی از هویتمان می رسیم. تمام فاکتورهایی که از گذشته های دور تا امروز تاریخ و فرهنگ و هنر مان را ساخته اند، هویتی به نام ایرانی ساخته اند. اکنون ما وارث و مالک گنجینه ای بسیار بزرگ هستیم که از پدران و مادران این سرزمین به ارث برده ایم. پس با یکدیگر سفر آگاهانه و مسئولانه را پیشه کنیم و از نزدیک شاهد بناها و یادگار اجدادمان باشیم و به اصالتمان بیشتر بیاندیشیم.

ایرانگردی

ایرانگردی را با جدیت بیشتر و با هدف شناخت عمیق تر از هویت خودمان دنبال کنیم. بدانیم کیستیم و چیستیم و چه داشتیم و چه داریم که می توانیم به آن ببالیم. ایرانمان را بیشتر دوست بداریم و در حفاظت از آن کوشا باشیم تا آیندگانمان نیز دلایل عیان و محکمی برای افتخار به ایران داشته باشند.

با ایرانگردی به خودمان غره نشویم…

خوب است بدانیم ما بقدری غنای فرهنگی، تاریخی، معماری و علمی  داریم که این غرور ملی بی جا نخواهد بود، اما فقط ما نیستیم که در دنیا چنین کشوری داریم. پس بهتر آن است که دنیا را نیز بشناسیم تا بدانیم جایگاه ما کجاست. جا دارد فروتنانه بکوشیم فرهنگ دیرینه مان را بهتر بشناسیم ، این امر نشانگر دیدگاهی آگاهانه است که علیرغم گذشته های پرفراز و نشیب ایران، دریافته ایم که فقط افتخار به گذشته کافی نیست و باید سازنده ایرانی جاویدان باشیم .

ایرانگردی سیستم رزرواسیون آنلاین چارتکس

شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.