مشاغل صنعت گردشگری

مشاغل صنعت گردشگری (بخش 1)

22 ژوئن 2021 5 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

شاید باورش کمی سخت باشد اما واقعی است… صنعت گردشگری مهم ترین منبع درآمد یک کشور می تواند باشد. صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال نسبت به صنایع دیگر همواره پیشتاز بوده است به گونه ای که طبق آمار ارائه شده از هر 13 شغل یک شغل مربوط به صنعت گردشگری است و رشته تحصیلی دانشگاهی این صنعت هم از پر طرفدار ترین رشته های تحصیلی است.. از ارائه ‌ی خدمات و عرضه ‌ی محصولات‌ تا موارد دیگر که شاید هرگز به ذهن ‌تان خطور نکرده باشد. صنعت گردشگری تنها محدود به گردشگران نمی ‌شود، بلکه افرادی را که به هر دلیلی از کشوری به کشور دیگر یا از شهری به شهر دیگر سفر می‌کنند هم در بر می‌گیرد.  همه به میزان اهمیت و توسعه و پیشرفت صنعت گردشگری آگاه هستیم. صنعتی فوق العاده پول ساز با آینده ای روشن.  ما در این مقاله به معرفی انواع مشاغل موجود این صنعت می پردازیم، با ما در چارتکس بلاگ همراه باشید.

مشاغل صنعت گردشگری

شغل های مرتبط با صنعت گردشگری بسته به نوع ارتباط با این صنعت به دو دسته مشاغل مستقیم و مشاغل غیر مستقیم با این صنعت تقسیم می شوند. در این قسمت برخی از مهم ترین شغل های این صنعت ذکر شده است:

۱. راهنمای گردشگری یا لیدر

۲. رستوران و کافه

۳. هتل و اقامتگاه

۴. خدمات حمل‌ و نقل

۵. خدمات کرایه‌

۶. تهیه و عرضه‌ی سوغات

۷. وبلاگ ‌نویسی درباره‌ ی سفر و گردشگری

۸. محافظت از گردشگران

۹. ارائه ‌ی مشاوره در زمینه‌ ی گردشگری

۱۰. بلیط ‌فروشی و رزرو خدمات

۱۱. ارائه ‌ی طرح ‌های پرداخت پس از سفر

۱۲. خدمات گردشگری زیارتی

۱۳. ارائه ‌ی تور برای همایش ‌ها، جشنواره ‌ها، مراسم ‌ها و رخداد های جذاب

 

تجربه فرصت های شغلی گردشگری با چارتکس

امروزه کسب و کارهای مبتنی بر وب برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود، به نرم افزارهای مبتنی بر وب سرویس‌ ها روی آورده اند. کسب و کارهایی مانند رزرو بلیط قطار، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و… نمونه هایی از خدماتی هستند که بر پایه وب سرویس ها در صنعت گردشگری پیاده سازی شده اند. شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است. شما در وب سایت اختصاصی شرکت چارتکس می توانید نسبت به ثبت اطلاعات رزومه شخصی خود اقدام نمایید و یافتن شغل مورد علاقه ی خود در حوزه گردشگری را به چارتکس بسپارید.

همکار ما شوید…

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.