همه چیز درباره وایت لیبل

29 مه 2021 5 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

صنعت گردشگری یکی از صنایعی است که نسبت به صنایع دیگر در چند سال اخیر بیشترین توسعه و پیشرفت را داشته است. شما با استفاده از سرویس هایی که صنعت گردشگری ارائه می دهد می توانید با همکاری آژانس های مسافرتی و سایت های معتبر، از کلیه ی خدمات و امکانات این صنعت بهره مند شوید. یکی از خدمات صنعت گردشگری وایت لیبل می باشد. اما وایت لیبل چیست؟ وایت لیبل به حالتی در تجارت گفته می شود که شما یک محصول را دریافت می نمایید که نام تجاری خود را از محصول نهایی حذف، و با استفاده از نام تجاری درخواست شده توسط خریدار جایگزین می نمایید. وایت لیبل یک قالب آماده و ساده ای از یک سایت جستجوگر و رزرواسیون خدمات گردشگری می باشد که امکان فروش آنلاین را به آژانس مسافرتی می دهد. این سرویس انعطاف پذیری و قابلیت های زیادی نداشته و تنها امکان فروش آنلاین را فراهم می نماید.

تفاوت وایت لیبل و پلتفرم چیست؟

برخی از آژانس های مسافرتی ترجیح می دهند از پلتفرم های فروش آنلاین به جای وایت لیبل استفاده نمایند چرا که پلتفرم ها عموما امکانات و انعطاف پذیری های بالایی داشته و قادر به رفع نیاز های آژانس خواهند بود. به علاوه در پلتفرم ها می توان کلیه خدمات مانند تور ها، هتل ها و پرواز های چارتری خود را در کنار هتل ها و پرواز های سیستمی دریافت کرده از وب سرویس های مختلف به صورت یک جا در سایت به فروش رسانده و از مزایای آن از جمله تعیین مارک آپ، تخصیص کمیسیون به گروه کمیسیونی های مختلف، گزارش گیری و … بهره مند شوند. از سایر تفاوت ها می توان به این موضوع اشاره نمود که در سیستم وایت لیبل تمامی اطلاعات تماسی از جمله شماره تماس، ایمیل و … در اختیار تامین کننده اصلی قرار خواهد گرفت که در این حالت، این احتمال وجود دارد آژانس های استفاده کننده از وایت لیبل پس از مدتی مشتریان قدیمی خود را از دست بدهند چرا که ممکن است آن ها رابطه بهتری با تامین کنندگان اصلی خدمات پیدا کرده باشند. در حالی که در شرایط استفاده از پلتفرم اطلاعات خریدار به هیچ عنوان برای تامین کننده اصلی ارسال نشده و امنیت اطلاعات مسافران برای آژانس مربوطه حفظ خواهد شد.

وایت لیبل چارتکس

وایت لیبل چارتکس یک وب سرویس تهیه بلیط هواپیما است که بستر ارائه خدمات را به صورت وایت لیبل فراهم نموده است تا شما قادر باشید پرواز های خارجی را تحت برند آژانس مسافرتی خود به فروش برسانید. وب سرویس فروش بلیط بستری برای مبادله اطلاعات است که با دسترسی به اطلاعات سایت های مختلف و ایرلاین های خارجی، امکان جستجو سریع میان منابع اطلاعاتی مختلف را برای شما فراهم می آورد. شما می توانید با این وب سرویس، بر اساس نیاز کاربر به جستجو میان مسیر ها و برنامه های پرواز مختلف ایرلاین ها بپردازید و بهترین پاسخ را به کاربر خود ارائه نمایید. این وب سرویس امکانات و خدمات بسیار متنوعی از جمله تعریف پنل های اختصاصی، سطح دسترسی، ارائه خدمات به زبان های مختلف، گزارش گیری، انجام انواع تراکنش های مالی و … را دارا می باشد.

با چارتکس

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.