وب سرویس تور

18 مه 2021 8 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

از زمان آغاز عصر اطلاعات، تغییرات زیادی به ویژه در کسب و کار ها و صنایع ایجاد شده است. امروزه در صنعت گردشگری رزرو هتل، رزرو پرواز  و رزرو تور به صورت سنتی و گذشته انجام نمی شود.  وب سرویس تور، وب سرویس هتل، وب سرویس پرواز و … به عنوان ابزاری کارا، همه در خدمت عرضه کنندگان و مشتریان این صنعت پر رونق هستند. وب سرویس تشکیل شده از قراردادی بین مشتری و شرکت ارائه خدمات اینترنتی که این شرکت موظف است تا داده ها را از شرکت ارائه دهنده اینترنت گرفته و برای درخواست کننده ارسال کند. در حقیقت تنوع این نوع از وب سرویس ها بسیار زیاد می باشد. در این مقاله به توضیح کامل وب سرویس تور می پردازیم با ما همراه باشید.

اهمیت وب سرویس تور در سفرهای داخلی و خارجی

با وب سرویس تور به راحتی می توانید تور مورد نظر خود را رزرو نمایید. به علاوه لازم است بدانید که استفاده از این وب سرویس مزایای متعددی دارد، شما علاوه بر امکان رزرو تور گردشگری، از طریق وب سرویس پرواز  می توانید انواع بلیط های داخلی و خارجی و هتل های داخلی و خارجی را نیز رزرو نمایید. بخش عمده ای از خدمات قابل ارائه آژانس های هواپیمایی در قابل فروش پکیج های تور است. وجود وب سرویس تور، برروی سایت یک آژانس هواپیمایی، یکی از مهم ترین مزایای رقابتی آن می باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند که بسته مسافرتی خود برای تعطیلات را درقالب بسته تور دریافت کنند. تور داخلی راه حل سفر بسیاری از افراد به خصوص در تعطیلات هستند. از این رو داشتن وب سرویس های که بتواند خدمات موردنیاز مشتریان را در 24 ساعت شبانه روز بر آورده سازد، یکی از نیاز های اساسی و ضروری وب سایت یک شرکت مسافرتی است. امروزه مسافرین برای هر برنامه ریزی به اینترنت مراجعه می کنند و در میان سایت های موجود به دنبال انتخاب مورد مناسب خود هستد.

خدمات گردشگری با طراح سیستم رزرواسیون آنلاین… چارتکس

شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.