وب سرویس پرواز چارتری

10 مه 2021 9 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

اگر شما اهل سفر هوایی باشید، حتما با اصطلاح بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری آشنا هستید. ما اینجاییم تا به توضیح بیشتر این اصطلاح بپردازیم، با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.  در واقع چارتر به معنای دربست کردن است. در مورد پرواز چارتر باید گفت، یعنی هر وقت یک نفر یا یک شرکت، تمام یا بخشی از صندلی ‌های یک هواپیما یا یک مسیر پروازی را سالیانه یا برای مدت معلومی اجاره کند، می‌گویند آن پرواز را چارتر کرده است. به بیان ساده تر، چارتر کردن شبیه خرید کردن عمده نسبت به خرید های خرد است. اتصال آژانس های مسافرتی و وب سایت فروش بلیط هواپیما به وب سرویس پرواز چارتری، می تواند در افزایش سطح رفاه و رضایت مشتریان تاثیر چشمگیری داشته باشد و کارایی وب سایت فروش شما را متحول نماید. اگر با ماهیت پرواز های چارتری آشنا باشید، کارایی  وب سرویس پرواز چارتری برای شما کاملا مشخص و معین خواهد بود، با ما همراه باشید تا به بررسی عملکرد این وب سرویس متمایز بپردازیم.

عملکرد وب سرویس پرواز چارتری

وب سرویس های پرواز چارتری عملکردی مشابه سایر وب سرویس ها دارند، تنها تفاوت در این است که این وب سرویس ها فقط به دنبال بلیط ها و پرواز های چارتری هستند. یک وب سرویس، بستری امن برای مبادله و انتقال اطلاعات میان تمامی سایت ها و برنامه هایی است که در یک حوزه مشخص فعالیت می نماید. وب سرویس بر اساس درخواست کاربر، به جستجو و مبادله اطلاعات می پردازند. شما با جستجو در وب سرویس پرواز چارتری از آن می خواهید که در تمامی سایت ها و برنامه های فروشنده بلیط هواپیما، به دنبال پرواز های چارتری مشخصی باشد و این وب سرویس، در سریع ترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را به شما ارائه می نماید. امکان پرداخت آنلاین، رزرو، کنسل پرداخت جریمه و دریافت مابقی وجه با  وب سرویس پرواز چارتر وجود دارد. این وب سرویس دارای پنل های مدیریتی و گزارش گیری است و شما می توانید، سطح دسترسی های مختلف برای کاربران تعریف نمایید یا این که در بازه های زمانی مختلف گزارش گیری انجام دهید. امکان تعریف خرید های اعتباری، عقد قرارداد ها، تعریف کد های تخفیف و … با وب سرویس ها وجود دارد. در صورتی که شما یک وب سرویس پرواز چارتری پیاده نموده باشید، می توانید امکان داشتن پنل های اختصاصی برای مشتریان آژانس خود فراهم نمایید. مشتریان شما می توانند در پنل خود ، گزارش گیری نمایند و پرواز های خود را بر اساس زمان، مسیر پروازی و … بررسی نمایند. شما می توانید با اجرای سیستم فوق، به بانک اطلاعاتی پرواز های چارتری دسترسی پیدا نمایید و برای بایگانی و ذخیره سازی اطلاعات، نیازی به سیستم های قدیمی تر هم چون DVD و CD ندارید.

خدمات گردشگری با طراح سیستم رزرواسیون آنلاین… چارتکس

شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.