وب سرویس پرواز سیستمی

09 مه 2021 9 ماه قبل دسته بندی : بیان دیدگاه

بلیط سیستمی چیست ؟

اگر شما هم مثل من عاشق سفر و به ویژه سفر هوایی باشید، حتما با اصطلاح بلیط سیستمی آشنا هستید. ما اینجاییم تا با هم به تشریح این اصطلاح بپردازیم، با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.تعجب نکنید بلیط سیستمی نیز همان بلیط معمولی است که برای پرواز های داخل کشور و هم چنین برای پرواز های خارج از کشور به فروش می رسد. اما چند نکته برای فروش بلیط هواپیما سیستمی وجود دارد اول این که خرید بلیط هواپیما سیستمی همراه با قطعیت و بدون تردید است، به خاطر این که حتی اگر بخواهید آن را پس بدهید، بدون هیچ مشکلی این کار را انجام خواهید داد، دوم این که قیمت این نوع بلیط ثابت است. یعنی تحت شرایط مختلف قیمت آن تغییر نمی کند. در حالی که بلیط چارتر این شرایط را ندارد و تحت موقعیت های مختلف می تواند افزایش یا کاهش داشته باشد و هم چنین قوانین متفاوتی دارد. آژانس های دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری که دارای پید های پروازی هستند می توانند در سیستم خود پروازهایشان را پیاده سازی کنند و نمایش کلیه پرواز ها را در سایت خود داشته باشند. هم چنین آژانس ها و فعالان حوزه گردشگری که دارای پید پرواز سیستمی نمی باشند می توانند با عقد قرارداد با ارائه دهندگان وب سرویس پرواز، از سامانه آنلاین فروش بلیط سیستمی برخوردار شوند. وب سرویس پرواز های سیستمی چارتکس به دو صورت قابل ارائه می باشد.

پیاده سازی به صورت اشتراکی

وب سرویس پرواز سیستمی به صورت پید اشتراکی به شما این امکان را می دهد تا تمامی پروازهای سیتمی را در قالب وب سرویس در اختیار داشته باشید اما از پید و فروش یک آژانس دارای پید اختصاصی استفاده نمایید که میزان کمیسیون شما از فروش بر روی وب سرویس پرواز با توافق طرفین تعیین می شود.

پیاده سازی به صورت اختصاصی vip

آژانس مربوطه پید های خود را در اختیار چارتکس قرار می دهد و چارتکس  وب سرویس پرواز سیستمی بر روی پید های اختصاصی آن آژانس راه اندازی کرده و در اختیار آن ها قرار می دهد که آژانس مربوطه می تواند پید های خود را یا به صورت اختصاصی و یا به صورت اشتراکی در اختیار زیر مجموعه های خود قرار دهد. میزان کمیسیون و درصد فروش در این حالت به خود آژانس مربوط بوده و توافقی می باشد.

خدمات گردشگری با طراح سیستم رزرواسیون آنلاین… چارتکس

شرکت توسعه زیر ساخت سفر، شما را در همه ی عرصه های صنعت گردشگری به صورت کاملا حرفه ای و همگام با فناوری های نوین در حوزه های گردشگری، آسایش و آرامش در محیط کار همراه با دقت عمل بالا و کاهش هزینه های نیروی انسانی و هم چنین افزایش راندمان فروش پیشه ی خود ساخته است و جغرافیای فروش شما را توسعه می دهد. در حال حاضر چارتکس با همکاری و اتصال به شبکه شرکت ‌های هوایی، ریلی، زمینی و اقامتگاه ها، علاوه بر امکانات متداول در طراحی سایت ‌های آژانس‌ های مسافرتی، امکان فروش آنلاین پرواز های چارتری و سیستمی شرکت‌ های هواپیمایی داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی از برترین تامین کنندگان داخلی و خارجی، سیستم تعریف و فروش آنلاین تور های داخلی و خارجی با کامل ترین سطوح دسترسی، اتوبوس های داخلی با اتصال به تمامی شرکت های مسافربری، قطار های داخلی و نیز برخورداری از بیمه های مسافرتی آنلاین برای آژانس های مسافرتی فراهم کرده که در نتیجه مجموع این امکانات هدف آژانس های مسافرتی در درآمد زایی را محقق خواهد ساخت. چارتکس علاوه بر زیر ساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

24 ساعته فروش کنید.

24 ساعته سود کنید.

با ما برند شوید…

برچسب ها : , , , , , , ,

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.